fbpx

Муляж Сокола. Відлякувач від голубів

socol4
socol6
socol7
socol8
socol (1)
socol 15
Ціна550 грн
Муляж Сокіл пластмасовий - це відлякувач, що відмінно підходить для боротьби з голубами, горобцями, дроздами, синицями і іншими дрібними птахами.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Муляж Сокіл - це відлякувач, що відмінно підходить для боротьби з голубами, горобцями, дроздами, синицями і іншими дрібними птахами.

Встановити макет можна на балконі, на карнизі, на кондиціонері, підвісити на кутах будинку і так далі. Слід зазначити, що зовнішній вигляд Сокола не зіпсує фасад будівель, а навіть навпаки додасть унікальність. Підходить для установки і на газоні, і в саду, і на галявині. При цьому Ви отримуєте відмінний засіб від докучливих птахів і цікавий штрих в фітодизайн. Макет виготовлений з високоякісного, термостійкого пластику.

Характеристики:

Розміри 17 * 15 * 43 см

Вага: 390 г

Місце застосування: балкони, виступи, підвіконня, карнизи, знаки, стіни, камери спостереження, ліхтарі, кондиціонери

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату в відлякуванні тих або інших птахів, рекомендується спільне використання акустичних приборів з візуальними відлякувачями птахів, для того щоб  птахи чули і бачили загрозу.

Кількість таких відлякувачів має бути пропорційна розміру поля, будинку, даху та будь-якого іншого об'єкта, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Але птахи повинні добре бачити візуальний відлякувач «Сокіл».

Найкраще розміщувати «Сокіл» в місцях скупчення і годування птахів.

Таке неймовірно простий пристрій володіє великим ефектом, викликаючи відлякують дію на велику кількість видів птахів - голубів, шпаків, ластівок, горобців, дятлів.

 

 

 

 

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ