fbpx

ПРО ПРОБЛЕМУ ПТАХІВ:
Птахи, живучи в тісній близькості від нас, приносять не тільки користь, але і шкоду, про це ми і поговоримо. Збиток, нанесений птахами сільському господарству, дуже великий. І якщо не застосовувати відлякувачі птахів втрати врожаю на полях, в садах, виноградниках можуть бути від 10% до 50% врожаю, а в деяких випадках урожай буває зіпсований до 100%. Також пернаті винищують рибу в риборазводящіх ставках. Кількість інфекцій переноситься птахами вище ніж у щурів. Це лише невелика частина проблем, які птиці доставляють людині. І якщо Ви на цьому сайті шукайте методи боротьби з птахами - Ви на правильному шляху!

ПРО НАС:
Ми особисто тестуємо свої акустичні і візуальні відлякувачі птахів на самих різних об'єктах, щоб максимально краще зрозуміти психологію поведінки птахів та їх реакцію. Цей досвід допомагає нам давати поради нашим клієнтам про те, як ефективно відлякувати шпаків, ворон, граків, голубів, сорок, галок, чайок і інших пернатих шкідників.

Ми користуємося  порадами колег-професіоналів і прислухаємося до відгуків наших клієнтів, щоб поліпшити результати в боротьбі з птахами.

Відлякувачі птахів "Коршун" - це вже перевірене багатьма людьми обладнання, які залишилися задоволені співпрацею з нами. Їх відгуки можна побачити тут.

ОБСЛУГОВУВАННЯ:
До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, тому що тільки так можна дійсно якісно допомогти людині вирішити проблему з птахами. Безкоштовно консультуємо і даємо поради, як відлякувати птахів нашим обладнанням.

 

 

 

Де застосовуються:

Зерносховища, елеватори

 

Ставки, водойми

 

Сади, поля та виноградники

 

Об'єкти та інфраструктури

 

 

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ