fbpx

Кротоловка дротова 2 шт. в упаковці

01347  -1
01347 -3
01347 -4
01347 -5
pojmanyj-krot
krotolovki-tovsina-provoloki
Ціна105 грн
Кротоловка дротова. Ціна за 2 штуки.
Діаметр дроту 3 мм, діаметр входу 4,5 см, довжина 15 см.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Дротові капкани для кротів є найпростішими і недорогими. Вони являють собою подовжену пружину з петлею, сторожком і лапкою, що придавлює.

Після заводу пружина в стисненому стані утримує сторожок, який при правильній установці капкана в ході являє собою перешкоду для руху крота. Коли звір намагається штовхнути його, пружина розтискається і придавлює тіло крота лапкою до петлі. Крот в результаті задихається, а також у нього нерідко ламаються ребра і відбувається розрив очеревини з травмами внутрішніх органів, що призводить до крововиливів і загибелі звірка через кілька хвилин або годин.

Для установки пристрою необхідно розкрити один з кормових ходів звірка, поставити капкани так, щоб петлі їх максимально органічно замикалися зі стінками ходу, і накрити розкопаний хід якимось непрозорим матеріалом. Коли встановлюються два капкана, вони ставляться петлями в різні боки так, щоб пружини прилягали. Якщо у капкана є стопор, він впирається в дно ходу. Якщо стопора немає, то замість нього використовується цвях, що вставляється в пружину і впирається в стінки ходу.

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ