fbpx

Відлякувач птахів Крук (повітряний змій) від ворон, шпаків, бакланів, голубів

kruk-dla-sajta-1
pasport-na-zmeya-22
крук в польоті7
крук в польоті 23
foto-ot-klienta-na-prome-dla-sajta
kruk-dla-sajta-5
kruk-dla-sajta-4
отпугиватель птиц Крук
Крук для сайта -3
tablicka-vidpovidnosti-2
Ціна640 грн
Динамічний відлякувач КРУК у вигляді повітряного змія призначений для відлякування більшості видів птахів, що населяють територію України. Повітряний змій імітує політ хижого птаха, захищає об'єкти на відкритому повітрі.
Відлякує: шпаків, граків, ворон, галок, сорок, чайок, голубів, горобців.
Розмір: 140 * 80 см
Колір окремих частин може відрізнятися, але це не впливає на його функцію відлякувати птахів
(Флагшток і труба не представлені для даної позиції)
Задати питання по товару:
Спитати Спитати
 Прутики зроблені зі склопластику, збирати конструкцію відлякувача необхідно в гумових рукавичках, щоб уникнути поколотості пальців.

Багато видів птахів бояться хижих птахів, Динамічний відлякувач птахів «КРУК» (повітряний змій), зроблений у вигляді силуету хижого птаха, встановлюється на флагштоці довжиною 4-6 м над об'єктом де не бажана присутність птахів.

Динамічний відлякувач птахів «КРУК» відмінно імітує в польоті живого хижака навіть при самому слабкому вітрі - від 2-3 м / с. А також витримує пориви вітру до 15-20 м / с. Цьому також сприяє висока гнучкість конструкції. Монтаж повітряного змія не вимагає навичок - встановлена ​​відповідним чином конструкція працює без Вашої допомоги. При появі вітру силою 3-4 м / с, змій самостійно злітає в небо, успішно справляючись із завданням імітації польоту хижого птаха.

Область застосування: виноградники, сади, дачні ділянки, дахи будівель, причали, пруди, ставки, звалища, промислові території та ін.

Інструкція до динамічного відлякувача:

1. Вставити короткі стрижні в крила, з'єднати їх посередині за допомогою трубки. Довгі стрижні, перехрестивши, вставити в хвіст .

2. За кільце на лицьовій стороні прив'язати мотузку. а інший кінець міцно прив'язати до кінця жердини. При сильному поривчастому вітру замість мотузки рекомендується використовувати авіамодельного гумку, яка відмінно компенсує пориви вітру, не дозволяючи змію перевертатися. Жердина повинна бути заввишки від 4 до 6 м (флагшток не входять до комплекту). Встановити жердину слід таким чином, щоб змій ширяв на висоті 1,5-2 м над рівнем врожаю.

Також можна врахувати переважну розу вітрів для Вашого регіону і нахилити в відповідну сторону жердину під кутом 25-30 градусів для зменшення закручування мотузки (мотузки) навколо жердини.

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату в відлякуванні тих чи інших птахів, рекомендується спільне застосування акустичних приладів з візуальними відлякувачами птахів, щоб птахи чули і бачили загрозу.

Заходи безпеки: Не запускайте  змія поблизу ліній електропередач або в грозу - ви ризикуєте отримати удар струмом (блискавкою). Прутики зроблені зі склопластику, збирати конструкцію відлякувача необхідно в гумових рукавичках, щоб уникнути поколотості пальців.

 

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ