fbpx

Замовлення по телефону приймаються з 11:00 до 15:00 пн, вт, ср, пт.

В інші дні - робіть замовлення на сайті або на вайбер 0685328270

Відлякувач птахів Око 18х22 см

Відлякувач птахів «ОКО»
Відлякувач птахів «ОКО»
Глаз для сайта -12
Глаз для сайта -23
Глаз для сайта -36
tablicka-vidpovidnosti-2
Ціна72 грн
Візуальний відлякувач з зображенням ока хижої птиці. Призначений для відлякування голубів, горобців, ластівок.
Розмір 18х22 см, матеріал пластик.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати
Візуальний відлякувач з зображенням ока птиці-хижака. Призначений для відлякування голубів, горобців, ластівок. Також ведуться дослідження з відлякування інших видів птахів-шкідників. Якщо у Вас проблеми з іншими птахами - звертайтеся до наших фахівців за консультацією. 

Відлякувач «ОКО» виготовлений із пластику з наклеєним на неї оракалом (матеріал використовується в зовнішній рекламі), що дозволяє їй прослужити не один сезон на пекучому сонці, під проливним дощем, на морозі.

Прикріпіть «ОКО» на щиток, підвісьте на гілку дерева (або на що завгодно), він буде хаотично обертатися на вітрі (що більш ефективно, ніж нерухоме розміщення) і своїми відблисками і яскравими кольорами дратівливо впливати на птахів.

Кількість візуальних відлякувачів має бути пропорційною розміру поля, будинка, даху і будь-якого іншого об'єкту, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Птахи повинні добре бачити відлякувач «ОКО». Найкраще розміщувати відлякувач птахів «ОКО» в місцях скупчення і годування птахів.

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату в відлякуванні птахів, рекомендується спільне застосування акустичних приладів з візуальними відлякувачами, щоб птахи чули і бачили загрозу.
 

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 8:00-17:00
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ