fbpx

Відлякувач птахів "Сокіл у польоті", пластмасовий

pust16
pust28
pust38
pust44
pust67
pust21
pust226
pust23
pust24
Ціна504 грн
Муляж Боривітер в польоті пластмасовий - це відлякувач, що відмінно підходить для боротьби з голубами, горобцями, дроздами, синицями і іншими дрібними птахами.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Муляж Боривітер в польоті пластмасовий - це птах- відлякувач, що відмінно підходить для боротьби з голубами, горобцями, дроздами, синицями і іншими дрібними птахами.

Встановити макет можна на балконі, на карнизі, на кондиціонері, підвісити на кутах будинку і так далі. Слід зазначити, що зовнішній вигляд муляжу не зіпсує фасад будівель, а навіть навпаки додасть унікальність. Підходить для установки і на газоні, і в саду, і на галявині. При цьому Ви отримуєте відмінний засіб від надокучливих птахів і цікавий штрих в фітодизайні. Макет виготовлений з високоякісного, термостійкого пластику. 

Характеристики:

Розмір макета 34.5 * 52 * 9CM, а вага близько 300 грам.

Місце застосування: балкони, виступи, підвіконня, карнизи, знаки, стіни, камери спостереження, ліхтарі, кондиціонери

ВАЖЛИВО! ДВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату в відлякуванні тих або інших птахів, рекомендується спільне використання акустичних приборів з візуальними відлякувачями птахів, для того щоб  птахи чули і бачили загрозу.

Кількість таких відлякувачів має бути пропорційна розміру поля, будинку, даху і будь-якого іншого об'єкта, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Але птахи повинні добре бачити візуальний відлякувач «Боривітер в польоті».

Найкраще розміщувати «Боривітер в польоті» в місцях скупчення і годування птахів.

Такий  простий макет володіє великим ефектом відлякувальної дії на велику кількість видів птахів - голубів, шпаків, ластівок, горобців, дятлів.

Вага 300 гр

Розміри 34.5 * 52 * 9CM

Матеріал ABS пластик

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ