fbpx

Мішок-сітка на виноград 5 кг, 28х40 см

7
6
9
3
4
2
1
5
Ціна5 грн
Багаторазові мішечки для винограду захищають грона від ос, мошок, шершнів, птахів та інших шкідників у період дозрівання. Завдяки дрібному вічку сітки, мішечки не дають можливість шкідникові пошкодити виноград і зберігають його до повного дозрівання.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Характеристики:

- розмір вічка 1 мм.
- розмір сітки 5 кг - 28х40 см.  
- Сітка від ос виготовлена з високоміцної, тонкої нитки.

- колір мішечків: фіолетовий.
- захист грон до 2,5 кг. Переваги:

- Мішечки для винограду прості у використанні, легко одягаються і знімаються, не пошкоджуючи плід і є найкращим захистом від ос.

- Мішечки з сітки на виноград дозволяють збільшити врожай на 30-40%, в деяких випадках запобігають повну втрату врожаю.

- Сітка мішечок на виноград захищає під час дощу та граду. При проникненні вологи краплі стікають, волога швидко випаровується, не затримуючись всередині, ягоди не гниють.

- Мішечки на виноград захищають від надмірного ультрафіолетового випромінювання сонця і не допускають сонячні опіки ягід.

- Сітчастий мішечок для винограду не перешкоджає циркуляції повітря, грона добре продуваються. 

- Мішечки від ос довговічні, не руйнуються під дією ультрафіолету і використовуються кілька сезонів. Легко при необхідності стираються. При пошкодженні зав'язки у мішечок можна легко протягнути нову зав'язку.
 

Застосування:

Мішечки для винограду надягають на сформоване гроно приблизно за 1 місяць до дозрівання та збору врожаю. Мішечок з сітки легко одягається і фіксується зав'язками біля основи грона.

Для найкращого захисного ефекту рекомендується 5 кг-сітку використовувати на гронах вагою не більше 2 кг: ягоди не будуть стикатися з сіткою, забезпечується надійний захист та запобігає доступу шкідника до ягод. Також важливо, щоб гроно знизу мало вільне місце і не контактувало з сіткою, виноград зростатиме і встигаючи гроно буде в безпеці.

Сітки від ос також можуть використовуватися не тільки для захисту винограду, але і як овочева сітка для зберігання та транспортування інших фруктів та овочів, наприклад цибулі та часнику.

Виробництво України.

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ