fbpx

Акумулятор 12v/4,2Ah малий

Ціна722 грн
Мульти-гелевий акумулятор Mastak розроблений для подачі безперебійного живлення системи сигналізації, аварійного освітлення, системи охорони, торговельних автоматів, дитячіх електромобілів, Акустичних відлякувачів "САПСАН" і багато іншого.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Мульти-гелевий акумулятор Mastak  12v / 4,2Ah

Мульти-гелевий акумулятор Mastak (12v / 4,2Ah) розроблений для подачі безперебійного живлення на системи сигналізації, обладнання зв'язку, офісні машини, контрольно-вимірювальні прилади, аварійного освітлення, охоронні системи, торгові автомати, дитячі електромобілі, акустичний відлякувач птахів " Сапсан" і багато іншого.

Заряд. Повний заряд акумулятора Mastak  забезпечує 1-2 днів роботи відлякувача. Рекомендована температура навколишнього середовища при зарядці АКБ: від 0 до + 30оС. Перезарядку слід зробити відразу після використання АКБ, особливо це потрібно робити при глибокому розряді акумулятора. Забороняється встановлювати акумулятор в герметичний резервуар під час заряду. Термін служби акумулятора близько 5 років при дотриманні температурних режимів
Кількість циклів зарядки: 200 раз (при глибині розряду 100% -20%). Зберігання: рекомендована температура навколишнього середовища для зберігання: від 0 ° С до 25 ° С. Якщо акумулятор Ви не плануєте використовувати, тоді слід повністю відключити його від будь-якої електричного навантаження і помістити в сухе і прохолодне місце. При тривалому зберіганні акумулятора, перезарядку слід робити не рідше, ніж один раз на півроку.

 

Основні атрибути

Напруга

12.0(В)

Струм заряду

2.1(А)

                                              Габаритні розміри

Вага

1.00(кг)

                                              Додаткові характеристики

Напруга В:

12 В

Емність акумулятора

4,2 Ah

Габарити акумулятора

100 * 65 * 94

Кіл-ть циклів заряду

200 раз

Струм заряду

2.1 А

Мінімальна рабоча температура

-10°С

Максимальная рабоча температура

+40°С

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ