fbpx

Візуальний відлякувач птахів Хижак-3

Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3
Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3
Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3
hichniki
hizak
hiz
vdlakuvac-sokil
hizak_2023-07-25
tablicka-vidpovidnosti-2
Ціна557 грн
ПЛОСКИЙ МАКЕТ!!!Двомірна реалістична модель птиці з міцного і легкого пластика в натуральну величину призначена для відлякування голубів, ластівок, горобців.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

ВІЗУАЛЬНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ПТАХІВ

«Хижак 3»

Розмір візуального відлякувача «Хижачок 3» 40x80 см. Двовимірна реалістична модель птиці з міцного та легкого пластику в натуральну величину призначена для відлякування голубів, горобців, ластівок. «Хижак 3» виготовлений з пластику з наклеєним з обох боків оракалом (матеріал використовується в зовнішній рекламі), що дозволяє прослужити не один сезон на сонці, що палить, під зливою, а також на морозі. Відлякувач має форму орла в польоті, що надає йому чудової реалістичності та правдоподібності. Прикріпивши візуальний відлякувач на щит або підвісивши як підвіску за гілку дерева (або будь-що), вона буде хаотично звертатися в повітрі (що більш ефективно, ніж статичне розміщення). Відлякувач дратівливо і жахливо впливатиме на птахів. ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату у відлякуванні тих чи інших птахів, рекомендується спільне застосування акустичних приладів з візуальними відлякувачами птахів, щоб птахи чули та бачили загрозу. Кількість таких табличок-підвісок має бути пропорційною розміру поля, будинку, даху та будь-якому іншому об'єкту, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Але птахи повинні добре бачити візуальний відлякувач «Хижак3». Найкраще розміщувати «Хижак» у місцях скупчення та годівлі птахів.

 

 

 

 

  

 7 факторів для купівлі відлякувача птахів Хижак

Безшумність в порівнянні з громпушками.

Не вимагає підключення до джерела живлення.

Протистоїть природним явищам- дощу, туману.

Засіб боротьби з птахами підійде як для фермерів, так і для захисту присадибних ділянок в кілька соток, чому сприяє демократична ціна.

Гуманне відлякування птахів.

Легко встановити.

Не потребує періодичного обслуговування.

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ