fbpx

Візуальний відлякувач птахів Хижак-3 (уцінка)

Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3
Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3
Визуальный отпугиватель птиц Хищник-3
hichniki
tablicka-vidpovidnosti-2
Ціна300 грн
Двомірна реалістична модель птиці з міцного і легкого пластика в натуральну величину призначена для відлякування голубів, ластівок, горобців.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

ВІЗУАЛЬНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ПТАХІВ

«Хижак 3»

Розмір візуального відлякувача «Хижак 3» 40x80 см. Двомірна реалістична модель птиці з міцного і легкого пластика в натуральну величину призначена для відлякування голубів, горобців, ластівок. Також ведуться дослідження з відлякування  інших видів птахів-шкідників, якщо у вас проблеми з іншими птахами - звертайтеся до наших фахівців за консультацією.

Табличка-підвіска «Хижак 3» виготовлена ​​з пластику з наклеєним на неї оракалом (матеріал використовується в зовнішній рекламі), що дозволяє їй прослужити не один сезон на пекучому сонці, під проливним дощем, а також на морозі. Подвіска має форму орла в польоті, що надає їй відмінну реалістичність і правдоподібність. Прикріпивши візуальний відлякувач на щит або підвісивши як підвіску за гілку дерева (або що завгодно), вона буде хаотично обертатися у повітрі (що більш ефективно, ніж статичне розміщення). Підвіска дратівливо і страхітливо буде впливати на птахів.

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату в відлякуванні тих чи інших птахів, рекомендується спільне застосування акустичних приладів з візуальними відлякувачами птахів, щоб птахи чули і бачили загрозу.

Кількість таких табличок-підвісок має бути пропорційно розміру поля, будинки, даху і будь-якого іншого об'єкта, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Але птиці повинні добре бачити візуальний відлякувач «Хижак 3».

Краще всього розміщувати «Хижак 3» в місцях скупчення і годування птахів.

 

 

 

  

 7 факторів для купівлі відлякувача птахів Хижак

Безшумність в прівнянні з громпушками.

Не вимагає підключення до джерела живлення.

Протистоїть природним явищам- дощу, туману.

Засіб боротьби з птахами підійде як для фермерів, як і для захисту присадибних ділянок в кілька соток, чому сприяє демократична ціна.

Гуманне відлякування птахів.

Легко встановити.

Не потребує періодичного обслуговування.

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ