fbpx

5 найкращих засобів захисту від шкідників для збереження врожаю

Сьогодні існують загальноприйняті методи захисту рослин від шкідників, з якими ми пропонуємо вам ознайомитися.

Всі ці життєво важливі форми існують в тісній взаємодії одна з одною. І кожна з них відіграє дуже важливу роль. 

Трохи більше півстоліття тому стало очевидним, що звичайні методи захисту рослин від шкідників досить швидко призводять до потрібного результату, але в той же час ведуть до збільшення популяції. Іншими словами, чим більше людина труїть і знищує шкідників, тим більше їх стає.

Виявивши будь-яких шкідників, які шкодять культурним рослинам, єдине бажання хлібороба - це швидше розправитися з ними. Та ж реакція хліборобів проявляється при появі на полі бур'янів. Неодноразове застосування пестицидів може позбавити на рік від бур'янів і шкідників. Питання в іншому - чи буде урожаю дійсно більше? Навряд чи. На наступний рік поля у великій кількості заселять шкідники і бур'яни. У більшості випадків методи тотального знищення бур'янів і шкідників небезпечні для природних екосистем і здоров'я людини, і в багатьох випадках призводять до загального забруднення середовища і одержуваного врожаю. Тому сучасна агронаука рекомендує інтегрований захист рослин і пропонує поєднувати різні методи захисту врожаю, скорочуючи використання отруйних хімікатів.Тільки в останні два десятиліття з'ясувалося, що порушення рівноваги в екосистемі призводить до масового розмноження шкідливих комах. Тотожні порушення виникають і як побічний результат землеробства і в природних умовах при різких відхиленнях погоди від норми. На жаль, сьогодні захисні заходи спрямовані не на отримання максимального врожаю, а на збереження рослин. В першу чергу таку мету можна досягти методом знищенням комах і кліщів, які шкодять рослинам. Зараз дуже багато обговорюється біометод - випуск спеціально розведених хижаків, паразитів або використання мікробіологічних, вірусних та грибних препаратів.

Вибір засобів захисту від шкідників в першу чергу повинен бути не шкідливим для людини, а також не чинити пагубного впливу на природу

Найбільшу загрозу врожаю після комах-шкідників наносять гризуни та птахи. Найефективніший метод боротьби з ними це:

1.Акустичні відлякувачі;

2.Візуальні відлякувачі;

3.Лазерні відлякувачі;

4.Пастки;

5.Опудала диких птахів

Наведені вище способи не шкодять для людини, не чинять згубного впливу на природу та врожай. Для того щоб детальніше ознайомитись з асортиментом товарів для захисту від шкідників та птахів - переходьте у розділ “Каталог”. У нас представлений широкий асортимент продукції, яка допоможе вберегти ваш врожай.

Тільки перевірена продукція✓ Можливість замовлення онлайн✓ Доставка по всій України ✓

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ