fbpx

Різниця між акустичними і візуальними відлякувачами

Сучасні пристрої для боротьби з птахами можна розділити на кілька типів: ультразвукові прилади, біоакустичні пристрої, візуальні відлякувачі.

Біоакустичні відлякувачі птахів - сучасні прилади для боротьби з літаючими шкідниками. Такі прилади ефективно працюють проти дрібних птахів (шпаки, дрозди) та воронових птахів (граки, ворони, галки, сороки). Принцип дії полягає в тому, що через гучний динамік пристрою подається звук хижого птаха, записаний в реальних умовах. Цей звук лякає птахів-шкідників і вони покидають територію. Пристрої розраховані на великі площі і можуть застосовуватися на полях. Біоакустичні пристрої застосовують не тільки, як відлякувачі птахів, а й для полювання, щоб приманювати великого птаха.

Ультразвукові відлякувачі птахів - ефективні прилади, для невеликої площі дії. Ультразвук впливає на нервову систему птахів і вони залишають територію. Найчастіше відлякувачі обладнані ІК-датчиком, який спрацьовує при появі птахів і автоматично включає ультразвукові хвилі. Іноді пристрої посилюються і світловими спалахами, а працюють від звичайних батарейок або від мережі 220 Вольт.

Візуальні відлякувачі птахів - це пластикові таблички з нанесеним малюнком птахів-хижаків. Подібних табличок потрібно кілька на площу, яку варто захистити від шкідників. Табличка майорить за вітром, лякаючи таким чином птахів.

Всім відомо, що навколишній тваринний світ не завжди корисний і безпечний для людини. Багато гризунів та птахів є носіями інфекцій, вони псують продукти і речі на складах, в будинку, створюють дискомфорт під час відпочинку і роботи. Кроти, а також деякі птахи можуть істотно зіпсувати урожай в саду або на городі. Отруйні змії і агресивні собаки взагалі несуть реальну загрозу здоров'ю і навіть життю людини.

Кого може налякати електронний відлякувач?

Основні групи шкідників, з якими доводиться боротися:

1) Змії (вужі, гадюки, полози). Для боротьби з ними на вулиці застосовуються електромеханічні відлякувачі, які закопуються в землю під кутом і періодично вібрують.

2) Гризуни (миші, щури). В такому випадку застосовують пристрої, які безперервно генерують звук високої частоти (ультразвук). Ультразвук неприємно діє на слух гризунів і змушує їх згодом йти в інше місце. Людина його не чує.

3) Кроти. Це - вуличні шкідники, боротьба з якими ведеться аналогічним чином, що і зі зміями. Різниця лише в тому, що відлякувач кротів закопується в землю вертикально, а не під кутом.

4) Комахи (комарі, мухи, таргани). Проти них, в залежності від виду комахи, застосовують звукові (так звані "пищалки"), ультразвукові та магніторезонансні відлякувачі, а також лампові знищувачі (для всіх літаючих комах). 

5) Птахи (горобці, ворони, голуби, ластівки, шпаки, щурки). Це найбільш складна в плані відлякування категорія шкідників. Залежно від виду птиці застосовують ультразвукові, акустичні, світлові або візуальні відлякувачі. Детальніше дивіться у відповідному розділі.

6) Собаки і кішки. Як і у випадку з гризунами, тут також застосовується ультразвук з тією лише різницею, що відлякувач собак, як правило, не працює постійно, а включається після натискання кнопки або за сигналом датчика руху.

Переходьте у розділ “Каталог”, та обирайте відлякувач, який допоможе вберегти ваш урожай!  

Контакти✓ Тільки перевірена продукція✓ Можливість замовлення онлайн✓ Доставка по всій України✓ 

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ