fbpx

3 найефективніші відлякувачі від птахів

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про 3 ефективні відлякувачі від птахів. Їхня ефективність перевірена сотнями наших задоволених клієнтів. Отже, до них належать:


Акустичні відлякувачі птахів Візуальні відлякувачі птахів

Протиприсадні шипи (голки)

 

Давайте розглянемо детальніше кожен пункт.
Акустичні відлякувачі птахів

В основі дії лежить імітація звуків, які видають хижі птахи, а також тривожні крики птахів, яких треба злякати. Деякі моделі також додатково імітують постріли. Таким чином відбувається відлякування птахів на території, що охороняється. Перевагою приладу є велика площа дії, тому що акустичний звук набагато краще передається повітрям, ніж ультразвук. Звуковий відлякувач птахів може працювати у будь-яких кліматичних умовах.
 
Акустичний відлякувач птахів має лише один недолік - він досить гучний і може заважати Вам або Вашим сусідам, тому обраний тип слід використовувати для заміського використання, також підійде для виробництва і фермерських господарств.
Візуальні відлякувачі птахів

Візуальний відлякувач птахів - це найпростіший і недорогий спосіб відлякування птахів. Візуальний відлякувач – це картинка, яка кріпиться у місцях небажаної присутності птахів – вікна, балкони тощо. Птах підлітає і бачить велику "злу" морду або хижий птах досить великого розміру і не наважується підлетіти ближче. У нашому магазині представлені візуальні відлякувачі різних розмірів та видів.
Протиприсадні шипи (голки)

Протиприсадні шипи (голки) - це досить простий пристрій, який найчастіше складається з пластикової основи та металевих шипів спрямованих у різні боки, які кріпляться на місця, де люблять сидіти птахи, особливо голуби - балкони, кондиціонери, підвіконня, перила. Протиприсадні шипи (голки) просто не дають птахам приземлитися і тим самим відлякують їх. Шипи проти птахів бувають металеві та пластикові. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір шпильок для відлякування птахів, з яких Ви точно оберете те, що саме вам потрібно.

 

Ми виклали всю необхідну інформацію, яка допоможе Вам визначитися з вибором, але ми рекомендуємо звернутися за допомогою до наших менеджерів.

✓ Замовлення за телефоном +38 068 532 82 70 ✓ Тільки перевірена продукція ✓ Можливість замовлення онлайн ✓ Доставка по всій Україні ✓

 

 

 

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ