fbpx

Замовлення по телефону приймаються з 11:00 до 15:00 пн, вт, ср, пт.

В інші дні - робіть замовлення на сайті або на вайбер 0685328270

Як правильно користуватись відлякувачем КОРШУН 8 Solar

Акустичний відлякувач для птахів “КОРШУН-8 SOLAR” - це сучасна вітчизняна розробка, призначена для відлякування птахів, а саме: ворон, граків, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок.

Відлякувач КОРШУН-8 (2 динаміки, площа захисту 10 Га)

«Коршун-8» - біоакустичний відлякувач птахів, що відтворює спеціальні набори звуків, що відлякують дрібних і воронових птахів. Прилад обладнаний таймером і сутінковим реле, що реагує на зміну часу доби. Живлення може здійснюватися від мережі 220В або від акумулятора 12В. Відлякувач здатний захистити територію площею близько 100000 кв.м.

Чому слід купити «Коршун-8»?

Ефективний проти дрібних і воронових птахів. Прилад відтворює спеціальні звуки, що відлякують птахів. У стандартній комплектації передбачено 8 наборів звуків, що відлякують: 

• дрібних птахів - шпаки, дрозди;

• воронових птахів - граки, ворони, галки, сороки;

• одночасно дрібних і воронових птахів - шпаки, дрозди, граки, ворони, галки, сороки. 

►Також існує можливість підбору індивідуального набору звуків. Якщо в стандартній комплектації немає набору звуків необхідних для ваших вимог - ви маєте можливість записати індивідуальний набір звуків. Однак, обрана процедура здійснюється тільки на заводі виробника, тому поставка приладу з індивідуальному набором звуків можлива лише під замовлення.
►Можливість налаштувань гучності. Якщо буде потрібно, то користувач може самостійно вибирати час затримки між звуковими сигналами, регулювати гучність відтворення, вибирати необхідний набір звуків для відтворення. Орієнтуючись на реакцію птахів, можна вибрати найбільш ефективну комбінацію налаштувань.
►Максимальна площа охоплення досягає 10 гектарів. Потужність виносного динаміка становить 20 Вт. Такої потужності достатньо, щоб захистити територію площею до 100000 кв.м., при цьому птахи не тільки будуть залишати територію, що захищається, а й в подальшому облітати її стороною. Якщо встановити відлякувач в поле з розрахунку 1 відлякувач на 105 Га, це допоможе вберегти врожай зернових від птахів.
►Можливість використання в приміщеннях і на вулиці. Пристрій ідеально підходить для використання в ангарі, на складі, горищі, балконі і тому подібному. Також пристрій можна використовувати і на відкритому повітрі, однак, користувачеві слід вжити заходів для захисту корпусу приладу від потрапляння прямих сонячних променів і вологи.
►Автоматичне відключення на ніч. Прилад обладнаний спеціальними фотоелементами (сутінковим реле), що реагує на світло. З настанням темряви відлякувач відключається автоматично і вмикається, коли стає ясно.
►Живлення від мережі 220 В або акумулятора 12 В. В комплект поставки входить адаптер живлення від мережі 220В, а також провід живлення від зовнішнього акумулятора 12 В.

Як працює біоакустичний відлякувач птахів «Коршун-8»?

Принцип роботи приладу полягає в циклічному відтворенні спеціальних звуків через певні паузи. Ефективне відлякування перевірено в природних умовах проживання птахів.

 У приладі вбудовано сутінковий реле, який реагує на зміну часу доби - це дозволяє приладу самостійно вмикатись при ранній зорі (близько 4:30 - 05:00 годин ранку влітку) і вимикатися в сутінках (близько 20:00 - 21:00 години вечора), коли птахи вже відлітають на ночівлю.

 Увага! Біоакустичний відлякувач працює за принципом імітації голосів хижих птахів. Якщо в регіоні, де планується використання відлякувача, не водиться хижих птахів, то його ефективність виявиться вкрай малою. Перед покупкою приладу, рекомендуємо уточнити інформацію про наявність хижих птахів у Вашому регіоні.

Рекомендації щодо монтажу

Блок приладу слід розташувати в місці, захищеному від попадання бризок води і прямих сонячних променів. Це може бути спеціально виготовлений навіс або ж існуючий.

 Динамік слід прикріпити за допомогою металевої скоби на висоті 2-3-х метрів, це може бути щогла або стіна. При установці динаміка потрібно враховувати його спрямованість.

 Для того щоб здійснити покупку - переходьте у розділ Акустичні відлякувачі птахів, або телефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті - наші менеджери залюбки допоможуть вам!

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 8:00-17:00
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ