fbpx

Замовлення по телефону приймаються з 11:00 до 15:00 пн, вт, ср, пт.

В інші дні - робіть замовлення на сайті або на вайбер 0685328270

4 найефективніші відлякувачі від птахів

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про 4 найефективніші відлякувачі від птахів. Їхня ефективність перевірена сотнями наших задоволених клієнтів. Отже, до них належать:

  1. Ультразвукові відлякувачі птахів

  2. Візуальні відлякувачі птахів

  3. Протиприсадні шипи (голки)

  4. Акустичні відлякувачі птахів

Давайте детальніше розглянемо кожен пункт.

Ультразвукові відлякувачі птахів

Боротьба з птахами за допомогою ультразвуку - доступний і ефективний метод позбутися птахів на невеликій території, наприклад в межах садової ділянки, невеликого зерно- або овочесховища. Максимальна, площа, яку може охопити ультрозвуковий відлякувач - становить до 200 квадратних метрів. Це максимальна площа охоплення найпотужніших моделей. Відлякувачі середньої цінової групи працюють в межах 100 квадратних метрів.

Ультразвуковий відлякувач птахів випромінює ультразвукові хвилі, які відлякують птахів. Вони непомітні для людини, але на птахів діють досить ефективно. Плюсами ультразвукових відлякувачів є простота конструкції і їх невисока вартість. З мінусів - обмежена площа дії, найбільша ефективність в закритих приміщеннях, так як поширення ультразвуку в відкритому просторі відбувається з невеликими перешкодами

Візуальні відлякувачі птахів

Візуальний відлякувач птахів - це найпростіший і недорогий спосіб відлякування птахів. Візуальний відлякувач - це картинка, яка кріпиться в місцях небажаної присутності птахів - вікна, балкони і т.д. Птах підлітає і бачить або велику "злу" морду або хижого птаха досить великого розміру і не наважується підлетіти ближче. У нашому магазині представлені візуальні відлякувачі різних розмірів і видів.

Протиприсадні шипи (голки)

Протиприсадні шипи (голки) - це досить просте пристосування, яке частіше за все складається з пластикової основи і металевих шипів спрямованих в різні боки, які кріпляться на місця, де люблять сидіти птиці, особливо голуби - балкони, кондиціонери, підвіконня, перила. Протиприсадні шипи (голки)  просто не дають птахам приземлитися і тим самим відлякують їх. Шипи проти птахів бувають металеві та пластикові. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір шипів для відлякування птахів, з яких Ви точно оберете те, що потрібно саме вам.

Акустичні відлякувачі птахів

В основі дії лежить імітація звуків, які видають хижі птахи, а також тривожні крики птахів, яких потрібно відлякати. Деякі моделі також додатково імітують постріли. Таким чином відбувається відлякування птахів на території, що охороняється. Перевагою приладу є велика площа дії, так як акустичний звук набагато краще передається по повітрю, ніж ультразвук. Звуковий відлякувач птахів може працювати в будь-яких кліматичних умовах.

Акустичний відлякувач птахів володіє тільки одним недоліком - він досить гучний і може заважати Вам чи Вашим сусідам, тому обраний тип  варто використовувати для заміського використання, також він підійде для виробництва та фермерських господарств.

Якщо ж Вам необхідно відлякати голубів, ворон, горобців та інших птахів з великою території, ваш вибір -  Коршун-8 Pro або Коршун-16 Pro.

Ми виклали всю необхідну інформацію, яка допоможе Вам визначитися з вибором, але ми все-таки рекомендуємо звернутися за допомогою до наших менеджерів.

 

✓ Замовлення за номером +38 093 477 24 19 ✓ Тільки перевірена продукція✓ Можливість замовлення онлайн✓ Доставка по всій України ✓

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 8:00-17:00
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ