fbpx

Шипи (голки) протиприсадні від птахів 33 см

igla 01147 -1
igla 01147  -2
Igla 01147 -3
Igla 01147  -4
Igla 01147 -5
Ціна70 грн
Довжина секції: 33 см
Висота голок: 12 см
Кількість шипів: 26 шт.
Товщина дроту: 2 мм
Захисна ширина: 17 см
Матеріал: сталь нержавіюча AISI 304
Виробник: Україна
Термін служби: не обмежений
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

 ПРОТИПРИСАДНІ ШИПИ ДЛЯ ЗАХИСТУ 

ВІД ПТАХІВ

  Протиприсадні шипи - відмінний засіб відвадити птахів від вашого будинку! Вони створюють непереборні перешкоди для посадки пернатих, зменшуючи привабливість території, що захищається і змушуючи їх покинути зону, що охороняється. Використовуються для захисту від птахів виступів будівель, дахів, підвіконь, рекламних щитів, кондиціонерів, парапетів, освітлювальних ліхтарів, пам'ятників архітектури, виступів та інших місць, які можуть бути привабливими для птахів.

  Протиприсадна установка від птахів виготовлена ​​з особливого сорту нержавіючої сталі, що забезпечує її міцність і довговічність, навіть в місцях з агресивним середовищем. Даний засіб захисту від пернатих повністю виключає можливість посадки на поверхню, що захищається. Кріпити їх можна будь-яким зручним для вас засобом: саморізами, болтами, клеєм та ін.

   - Протиприсадні голки виготовлені з особливого сорту нержавіючої сталі, завдяки чому мають необмежений термін служби.
  - Гарантують 100% -ий результат. Протиприсадні шипи забезпечують гарантований захист ділянки протягом усього терміну служби! Жодна птаха ніколи не зможе приземлитися там, де встановлені шипи.
  - Не потребують обслуговування. Протиприсадним шипам не потрібні ні витратні матеріали, ні електроживлення. Все, що необхідно - це вибрати відповідне місце і встановити їх там.
  - Практично непомітні. Матеріал, з якого виготовлені шипи, слабо помітний на тлі фасадів будівель.

Що з себе представляють антіпрісадние шипи проти птахів?

  Протиприсадні голки мають оптимальну конструкцію, що ускладнює посадку будь-яких птахів, будь-якого розміру від горобця до ворони. Вони складаються із секцій довжиною 33 см, на секції розташовані ряди голок з різним кутом нахилу, які розходяться в сторони в формі літери "V". Ширина поверхні, що захищається однією секцією становить 25 см, довжина - 40 см.

Голки від птахів виготовляються з особливого сорту нержавіючої сталі AISI 304, який стійкий до агресивних середовищ і, на відміну від полімерних і полікарбонатних голок, які просто розсипаються згодом, має необмежений термін придатності!

Як правильно встановити антиприсадні шипи від птахів
Навіть якщо Ви ніколи раніше не встановлювали подібні конструкції, монтаж шипів забере у Вас лічені хвилини. Все, що потрібно зробити:
• Вибрати підходяще місце. Як правило, шипи встановлюють там, де птахи відпочивають, сплять, годуються і влаштовують гнізда - на дахах, парканах, відливи, карнизах, парапетах, колонах, різноманітних металоконструкціях, пам'ятниках і т.п.
• Прикріпити шипи. Можете вибирати той тип кріплення, який Вам більше подобається: клей *, болти, шурупи, саморізи, хомути і т.п. Досить ефективна установка за допомогою монтажних стрічок, так як вона забезпечує високу міцність з'єднання.
Для довговічного та надійного кріплення рекомендується механічне кріплення (саморізами або болтами). Шипи і смуга повинні бути надійними, з нержавіючої сталі. Застосування нержавіючої сталі позбавить від іржавих патьоків, які з'являються, з часом, у звичайного чорного або оцинкованого металу. Кількість шипів має бути досить густим. Відстань між шипами не більш 3,5 см. Правильне використання максимально надійно позбавить Вас великих і дрібних птахів.

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ