fbpx

Муляж Філін (Пугач) Hunting Birdland 63,5см

filin-pugac-n
filin-pugac-n3
filin-pugac-n2
Ціна1071 грн
Муляж Філін - це відлякувач, який відмінно підходить для боротьби з голубами, горобцями, дроздами, синицями, навіть сірою чаплею і деяких гризунів.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Муляж Філін (Пугач) - це птах-відлякувач, відмінно підходить для боротьби з голубами, горобцями, дроздами, синицями, навіть сірою чаплею і деяких гризунів. Великий підсадний пугач Hunting Birdland, висота 63,5 см. Встановити макет можна в саду, на дереві, балконі, підвісити на кутах будинку і так далі.

Слід зазначити, що зовнішній вигляд Філіна не зіпсує фасаду будівель, а навіть навпаки додасть унікальності. Підходить для встановлення і на газоні, і в саду, і на галявині. При цьому Ви отримуєте відмінний засіб від набридливих птахів та цікавий штрих у фітодизайні.

Дана модель виготовлена із міцного пластику, забарвлення пера близьке до реального.

Характеристики: Висота: 63,5см Вага: 1440 г

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату у відлякуванні тих чи інших птахів, рекомендується спільне застосування акустичних приладів з візуальними відлякувачами птахів, щоб птахи чули та бачили загрозу.

Кількість таких відлякувачів має бути пропорційною розміру саду, поля, будинку та будь-якого іншого об'єкта, від якого Ви збираєтеся відлякувати пернатих шкідників. Птахи повинні добре бачити візуальний відлякувач.

 

 

 

 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ