fbpx

Голки протиприсадні 50 см тип Y (на полікарбонаті)

photo_2019-11-20_10-33-59
photo_2019-11-20_10-34-18
Ціна135 грн
Довжина секції: 50 см
Довжина шипів: 11 см
Кількість шипів: 50 шт.
Діаметр шипів: 1,3 мм
Захищена ширина: 19-25 см
Виробник: ПОЛЬЩА
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Протиприсадні шипи - відмінний засіб відвадити птахів від вашого будинку! Вони створюють непереборні перешкоди для посадки пернатих, зменшуючи привабливість території, що захищається і змушуючи їх покинути зону, що охороняється. Використовуються для захисту від птахів виступів будівель, дахів, підвіконь, рекламних щитів, кондиціонерів, парапетів, освітлювальних ліхтарів, пам'ятників архітектури, виступів та інших місць, які можуть бути привабливими для птахів.
Використовується для захисту дахів, фасадів, карнизів, підвіконь та інших елементів будівель від птахів і створення ними гнізд.

Як правильно встановити антиприсадні шипи від птахів
Навіть якщо Ви ніколи раніше не встановлювали подібні конструкції, монтаж шипів забере у Вас лічені хвилини. Все, що потрібно зробити:
• Вибрати підходяще місце. Як правило, шипи встановлюють там, де птахи відпочивають, сплять, годуються і влаштовують гнізда - на дахах, парканах, відливи, карнизах, парапетах, колонах, різноманітних металоконструкціях, пам'ятниках і т.п.
• Прикріпити шипи. Можете вибирати той тип кріплення, який Вам більше подобається: клей *, болти, шурупи, саморізи, хомути і т.п. Досить ефективна установка за допомогою монтажних стрічок, так як вона забезпечує високу міцність з'єднання.
Для довговічного та надійного кріплення рекомендується механічне кріплення (саморізами або болтами). Шипи і смуга повинні бути надійними, з нержавіючої сталі. Застосування нержавіючої сталі позбавить від іржавих патьоків, які з'являються, з часом, у звичайного чорного або оцинкованого металу. Кількість шипів має бути досить густим. Відстань між шипами не більш 3,5 см. 

Правильне використання максимально надійно позбавить Вас великих і дрібних птахів.

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ