fbpx

Мишоловка Ameks, пастка для мишей пластикова механічна

8281
8283
8282
8286
8285
Ціна12 грн
Мишоловка Ameks, пастка для мишей пластикова механічна
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Конструкція виконана з міцного пластику і закривається механізмом з натягнутою пружини.Застосовуються для боротьби з гризунами дрібних і середніх розмірів.

Механічні мишоловки все також залишаються дієвим засобом для боротьби зі шкідниками. Тому, купити пластикову механічну мишоловку - одне з ефективних капіталовкладень, спрямованих на боротьбу з гризунами.

Принцип дії даної мишоловки заснований на використанні захлопувальної та ударної дії, спричинена кришкою мишоловки при різкому її опусканні. Мишоловка приводиться в робочий стан наступним чином. Потрібно просто відкрити до упору кришку мишоловки і вона закріпиться у відкритому положенні. На "язичек" всередині мишоловки насаджується приманка. Приваблений приманкою, шкідник чіпляє або натискає "язичек" і кришка мишоловки зачиняється.

Поради по установці
Пристрій встановлюється в місцях найбільш частої появи гризунів. Оскільки один пристрій знешкоджує лише одну тварину, доцільно купити кілька, погодившись з розмірами території, що захищається. Ви можете подбати про безпеку ваших припасів заздалегідь і купити пристрій до початку сезонного нашестя гризунів, оскільки мишоловка зберігається і використовується нескінченно довго. Мишоловка безпечна, що важливо для приміщень будь-якого призначення. Купити пристосування для боротьби з гризунами ви можете безпосередньо в нашому інтернет-магазині.

Габаритні розміры ― 92*53*42 мм.

Виробник Ameks

Країна виробник Україна

Вид шкідника Щури, миші

Тип засобу Мишоловка 

Застосування На відкритому повітрі або всередині приміщення

Габаритні розміри Довжина 92.0 (мм) Висота 42.0 (мм)

Вага 28.0 (г) 

коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

менеджер консультант

ГРАФІК РОБОТИ

  • Пн.-Пт.: 9:00-17:30
  • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ