fbpx

Замовлення по телефону приймаються з 11:00 до 15:00 пн, вт, ср, пт.

В інші дні - робіть замовлення на сайті або на вайбер 0685328270

Відлякувач гризунів Leaven LS-912 ультразвуковий

c91ff24a6cd2f14edbf8c7979606dd2b-800x800
2c61d9eb01d672f0d15c180b301e301f1-800x800
b46bb636f3b5b6d420af1aeb03851cb1-800x800
299f1f27b6aaea7f534cb80c3380331d-800x800
Ціна660 грн
Ультразвуковий відлякувач гризунів LS-912 здатний захистити житлові кімнати в квартирі, в приватному будинку, на дачі, не житлові та підсобні приміщення (сарай, підвал, гараж), офіси, склади, спортивні зали, комори, битовки, заводські цехи від мишей і щурів на солідній території до 230 м2, забезпечений регулятором зміни частот і кнопкою тестування.
Задати питання по товару:
Спитати Спитати

Переваги ультразвукового відлякувача гризунів Leaven LS-912

 • Простота в експлуатації
 • Нешкідливий для господарів будинків, квартир
 • Збільшена потужність сигналу дозволяє захопити солідну територію
 • Гуманний - не вбиває, а лише відганяє шляхом впливу підібраних частот ультразвуку
 • Працює без перерви багато тижнів і місяці
 • Не вимагає спостереження і участі людини
 • Дає можливість вручну підбирати частоти.

Ультразвук низької інтенсивності не діє на шкідників, а ось якщо звукова потужність високочастотних коливань наближається до больового порогу 130 Дб, беззвучна і безпечна боротьба стає реальністю і за 2-3 тижні вдається позбутися від гризунів в квартирі, заміському будинку, на дачі або в комерційній нерухомості. Саме на принципі системного впливу УЗ сигналу підвищеної потужності і працює відлякувач мишей, щурів, LS-912 Leaven з одним центральним динаміком, тестовим режимом для перевірки і налаштуванням відтворюваних імпульсів.
Прилад повинен розміщуватися в замкнутому просторі, щоб імпульси, багаторазово відбиваючись створювали нестерпні умови для гризунів, при яких вони не зможуть спокійно переміщатися, харчуватися, розмножуватися і будуть змушені покинути територію, що захищається. Це гуманний, не летальний пристрій, не надає перешкод побутовій радіоапаратурі, телевізорів, мобільних телефонами і систем сигналізації.
Ультразвук також не є небезпечним для людини, хоча постійно перебувати в кімнаті не варто: може виникнути головний біль – сигнал все-таки потужний.

Прилад має важливу відмінну рису – випромінює ультразвук зі змінною частотою від 30 до 65 КГц, що не тільки виганяє мишей і щурів з насиджених місць, включаючи "підростаюче покоління", але і забезпечує відсутність звикання.

Процес повинен проводитися безперервно, день у день, щоб перешкоджати появі нових бажаючих зайняти місце замість тих, що пішли.

Надзвичайна низька споживана потужність - всього 1,5 Ватта дозволяє не думати про платежі за електроенергію.
Живлення здійснюється через мережевий адаптер, а значить по-перше, не потрібно думати про заміну батарейок, а по-друге низьковольтна напруга безпечна.

Пристрій виконаний у формі кубика. ВЧ динамік випромінює ультразвук, що розширюється в просторі і досягає кожного куточка в приміщенні.

Функція тестового режиму

Високочастотні вібрації люди не чують, однак загальне враження про сигнал можна отримати завдяки спеціальній кнопці в задній частині корпусу. Якщо при натисканні лунає потужне звучання, значить все працює.

Налаштування частотного діапазону

Поруч з кнопкою тестування розташування регулятор зміни випромінюваних частот. Після установки приладу, поекспериментуйте з положенням регулятора, при якому буде досягається найкращий ефект.
Розташовуйте апарат таким чином, щоб динамік був звернений в місця появи тварин, при цьому необхідно стежити, щоб на шляху не зустрічалася меблі, предмети інтер'єру, що ослабляють ультразвук.

 

5 порад щодо застосування ультразвукового відлякувача мишей, щурів, гризунів

 1. Не вмикайте пристрій у приміщеннях, де постійно перебуває домашня живність.
 2. Не лийте воду та використання у вологих приміщеннях.
 3. Не давайте прилад в руки дітям.
 4. Не тримайте включений динамік до вушної раковини.
 5. Дотримуйтесь правил безпеки при підключенні до електричної мережі.
коментарии

Залишити відгук


З цим також купують

ПРО МАГАЗИН

Відлякувач птахів "Коршун" - комплексний захист вашого врожаю від пернатих шкідників. Доставка по Україні.

ГРАФІК РОБОТИ

 • Пн.-Пт.: 8:00-17:00
 • Сб., Нд.: Вихідний

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ